21. lutego 2022 · Możliwość komentowania Mistrzostwa Polski Informatyków w Narciarstwie została wyłączona · Kategorie:Bez kategorii

mistrzostwa-narciarskei-1920_poziom

Doskonała zabawa i sportowa rywalizacja – Otwarte Mistrzostwa Polski Informatyków w Narciarstwie powracają! Spotykamy się 19 marca 2022 r. w Szczyrku. Zapraszamy do udziału wszystkich związanych zawodowo z informatyką – członków naszej społeczności, przedstawicieli firm, organizacji branżowych i sektora publicznego wraz z rodzinami.
Przed zawodami – w piątkowy wieczór – planujemy kilkugodzinną konferencję, a po zmaganiach sportowych przyjdzie czas na fetowanie zwycięzców i integrację podczas uroczystej kolacji.
Zawody zostaną rozegrane na Skrzycznem, na trasie FIS. Dokładna lokalizacja trasy zostanie ogłoszona w przeddzień zawodów.
Zawodnicy będą klasyfikowani przede wszystkim indywidualnie (w osobnych kategoriach ze względu na płeć i wiek). Przewidujemy dwa przejazdy. Wynik ostateczny będzie sumą punktów uzyskanych za oba przejazdy.
Dodatkowo zaplanowaliśmy klasyfikację drużynową, opartą na wynikach uzyskanych w przejazdach indywidualnych. Drużynę może stworzyć co najmniej 3 przedstawicieli tej samej firmy/instytucji. Wyniki drużynowe będą sumą punktów uzyskanych w przejazdach indywidualnych przez 3 najlepszych członków zespołu.
Zapewniamy doskonałą atmosferę, gorącą rywalizację na profesjonalnie przygotowanej trasie i niezapomniane wspomnienia. Bądźcie z nami 19 marca – formularz rejestracyjny znajduje się na stronie: https://mpin.pl!

Komentowanie zostało zamknięte.